Slevy a akce na ADIDAS »

Boty Adidas, obuv Adidas

Boty světoznámé značky Adidas se řadí mezi světovou špičku výrobců bot. Díky vysoké kvalitě a jedinečnému designu jsou vyhledávaným artiklem v obchodních řetězcích i internetových obchodech. Značka Adidas proslula především sportovní obuví, kterou díky špičkové kvalitě používají světoví sportovci. Sportovní boty Adidas jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky komfortu.

Adidas ovšem nenabízí jen sportovní obuv, ale i modely pro běžnější chození, luxusnější modely a další. Vzhledem k posledním trendům firma Adidas reagovala na poptávku a vytvořila speciální řady, ve kterých najdete ty nejmodernější kusy. Fanoušci skatu nebo hip hopu si přijdu samozřejmě také na své. Adidas tím také dokazuje, jak flexibilní vůči zákazníkům může být. Boty adidas jsou známé pro své kvality mezi sportovci i obyčejnými lidmi, kteří si potrpí na výjimečný komfort, které boty Adidas poskytují.

Milovníci sportu najdou v obchodech speciálně upravené boty Adidas na basketbal, fotbal, cyklistiku, běh i tenis. 
Adidas nabízí také letní obuv a boty k vodě - sandály, patofle, žabky a další. Myslí samozřejmě také na děti, Adidas boty pro děti jsou vysoce komfortní a vhodné již od prvních krůčků.

Mezi nejoblíbenější boty pro běžné nošení patří kultovní obuv Adidas Superstar a boty Adidas Goodyear. Díky neustálému „přísunu" novinek i zachovávání tradičních typů si vybere prakticky každý.

Basketbalové boty Adidas
Basketbalové boty Adidas
Běžecké boty Adidas
Běžecké boty Adidas
Kopačky Adidas
Kopačky Adidas
Adidas boty na tenis
Adidas boty na tenis
Dětské sandály Adidas
Dětské sandály Adidas
Letní obuv Adidas
Letní obuv Adidas
Adidas Goodyear
Adidas Goodyear
Adidas Superstar
Adidas Superstar
Dětská obuv Adidas
Dětská obuv Adidas
Adidas Adicolor
Adidas Adicolor

 
Zdravotní a ortopedická obuv